Bella Vita – zabydlete se v historické usedlosti

Stále více občanů vyhledává moderní, avšak stylové bydlení, které je luxusní, netradiční a přepychové. Jedním z takových komplexů je i rezidenční projekt Bella Vita, jehož základem je historická usedlost ze 17. století.

Až 15 bytových jednotek o rozloze od 81m2 do 206m2 je společně s nebytovými prostorami předkládáno ve zcela osobitém a unikátním stylu. Nastěhovat se tak můžete do uzavřeného prostranství, které se pyšní rozlohou 4.500m2, kde samozřejmě nechybí dostatek zeleně.

Maximální soukromí v Praze

Každý byt je modernizován pomocí novodobých technologických postupů, přesto je zachována jeho historická tvář, což ocení především zájemce o tento druh nemovitosti. Bella Vita, to ale není pouze areál s bytovými a komerčními prostory.

Nalézt zde můžete garážová stání, bazén, místo pro pořádání nejrůznější oslav a rozkvetlou zahradu, o níž se stejně, jako o zbytek objektu, stará pověřený správce. Navíc zde nechybí profesionální bezpečnostní systém.

Dostatečné vyžití naleznete jak pro sebe samotné, tak pro své malé ratolesti.

Vhodně situované bydlení

Mezi nesporné klady developerského projektu Bella Vita patří určitě špičková dopravní dostupnost, která je zprostředkována stanicí metra a tramvaje. Příjemná je také blízkost nedaleké dálnice D5.

Všichni rezidenti si v okolí přijdou i na bezkonkurenční občanskou vybavenost, kterou tvoří obchody, restaurace, lékařská služba nebo školská a sportovní zařízení. Vše na dosah ruky a přesto uschováni v dostatečně prostorném a luxusním areálu, kde vám nebude chybět opravdu nic.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *