Bytové dekorace pro každého

ID-100137109Dveře, okna nebo sedací souprava. Všechny tyhle věci jsou nezbytnosti, bez kterých se žádná domácnost neobejde. Charakter ale tvoří právě bytové doplňky.

Všechny dekorace, které v domě máme, o nás hodně napovídají. Každý designér Vám totiž poví, že odrážejí osobnost majitele. Jestliže tedy chcete zjistit něco o svých známých, všímejte si na návštěvě různých detailů a maličkostí.

Vybrat ten správný doplněk do Vašeho interiéru není jenom tak. Hodně lidí mění svůj nábytek a doplňky podle momentální nálady. Moderní bytový design ale představuje oříšek pro všechny, jelikož správná inspirace se může dostavit klidně za několik let. Zkuste se zaměřit na drobné detaily. Budete možná překvapeni, ale právě tyto drobné doplňky dokážou ve Vašem interiéru zázraky. Typickým příkladem mohou být nábytkové úchytky. Jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů a barevných škál a bývají krásně zdobené. Proto výměnou nábytkových úchytek můžete i ze staré almary vykouzlit závidění hodný kousek.

Jaké kousky používáme nejčastěji? Ať už jsou to nástěnné hodiny, květiny ve váze, budík nebo fotky rodiny na psacím stole, to vše jsou bytové doplňky a dekorace, které mají ve Vaší domácnosti nezastupitelné místo. Romantické hospodyňky si oblíbí svícny na čajové svíčky nebo plápolající oheň, který je symbolem chvíle pohody a klidu. Dalším oblíbeným doplňkem mohou být například dekorační zápichy do květináče. Pokud Vám zrovna nekvete Vaše oblíbená kytička, můžete květináč ozdobit zápichem v podobě motýlka nebo sluníčka. Pánové zase ocení například stylový pořadač do své pracovny.

Více informací hledejte na refundo.cz