Co s drápky domácích mazlíčků?

Pokud máte doma psa nebo kočku a obáváte se, že vám podlahu ihned poškrábají svými drápky, vyřešte problém už předem. Na trhu naleznete různé oděruvzdorné laky nebo oleje, které vaši podlahu ochrání před poškrábáním a vy se tak můžete zbavit zbytečných starostí.

Snadná údržba

Moderní laky, které se používají pro povrchovou úpravu dřevěných podlah, ochrání podlahu před pronikáním nečistot a tekutin do dřeva a zároveň umožní snadnou údržbu. V prvních dnech po nalakování byste neměli dřevěnou podlahu vůbec umývat – čím déle ji začnete ošetřovat, tím déle vydrží lak. Ideální je, pokud vydržíte bez mytí podlahy po dobu osmi až 14 dnů od nalakování. Díky lakované vrstvě pak stačí dřevěnou podlahu vysávat nebo vytírat dobře vyždímaným hadrem či mopem. Potřebujete-li z dřevěné podlahy odstranit skvrny, nebo ji chcete naleštit, používejte k tomu výhradně speciální prostředky určené na dřevěné podlahy.

Položíte-li si na podlahu vašeho domova dřevo, můžete si být jisti, že jste vybrali nadčasovou podlahu, s kterou bude spokojeni dlouhé roky, a která zaujme nejen vás, ale i všechny vaše návštěvy.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *