Luxusní bydlení – vyberte si z nabídky

Patříte-li mezi vyznavače klidu, ale zároveň toužíte po snadné občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti, nastěhujte do některé z přilehlých částí Prahy. Především do míst, kde vznikají nové a zajímavé developerské projekty.

Chcete-li mít nablízku třeba Klánovický les, určitě vás ohromí Rezidence Klánovice, která se skládá z několika bytových komplexů, jež disponují také komerčními prostorami. Uvnitř těchto budov, jež mají mimochodem velice osobitý vzhled, naleznete dostatek bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk do 5+kk.

Kromě vysokého standardu vybavení, garážového stání, balkonů či teras, jsou to i jiné věci, které lákají stále více rezidentů do těchto míst.

  • Školská a sportovní zařízení na dosah
  • Restaurace nebo pošta
  • Veřejná doprava pro snadný přístup do Prahy

Pro někoho však mohou být Klánovice vzdálenější, než se na první pohled zdá. Toužíte-li po určitém ruchu velkoměsta, jistě si také vyberete.

Zaměřte se na luxusní rezidence na prodej

V rámci hlavní metropole totiž vznikla a stále vzniká velká spousta developerských projektů, které jsou připraveny pro náročnou klientelu. Tedy luxus dřímající na každém detailu vnitřních prostor. Vysoké standardy vybavení, které je možné upravovat, ale i dostatek životních prostor, zeleň v okolí a mnohé další.

Jde samozřejmě o luxusní byty v Praze, jejichž pořizovací náklady nemusí být tak markantní. V takový okamžik se z těchto nemovitostí stávají velice praktické investice, které se mohou v následujících letech pěkně zúročit.

Vybírejte byty na realitním portálu

Chcete-li se zaměřit pouze na novostavby, bude ideální volbou internetový portál reby.cz, který toho má mnohé, co nabídnout. Je to především několik projektů odlišného zpracování, jež se nachází i v jiných lokalitách.

Luxusní rezidence na prodej, které jsou již na první pohled příslibem velice nadstandardního bydlení, které vás jen tak neomrzí. Proč se tedy spokojit s minimem, když za téměř stejné náklady pořídíte nízkoenergetické a provozně nenáročné bydlení se vším všudy?