Nebušice – bezpečné bydlení pro rodiny s dětmi

Pražské Nebušice jsou obcí vzdálenou jen několik kilometrů od centra metropole, díky čemuž se stávají stále vyhledávanějším místem pro poklidné a komfortní bydlení. Je to způsobeno samozřejmě vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností, kterou zajišťují sami Nebušice nebo okrajová nákupní centra hlavního města.

Pro ty, jež v případě svého budoucího bydlení lpějí hlavně na příjemném prostředí a maximální bezpečnosti, je tu developerský projekt Nebušice. Areál Malá Šárka, který se stal místem vzniku 29 rodinných domů, jež předkládají vynikající a dostatečný životní prostor.

Rodinné domy mnoha podob

Oku lahodící je bezpochyby samotná architektura rodinných vil, která je nápaditá, stylová a tradiční. Nejinak je tomu uvnitř jednotlivých domů, kde se vám dostane spousty místa a praktického uspořádání jednotlivých místností. Součástí domů je také prostorná zahrada. Vybírat si můžete z následujících variant.

  • Domy s dispozicemi 4+1 až 6+1
  • Objekty s podlahovou plochou 129m2 až 309m2

Součástí uzavřeného areálu, kde se nachází 29 rodinných vil, je velká spousta zeleně, která umocňuje onu požadovanou rodinnou atmosféru a příjemné životní prostředí.

Bezpečnost na prvním místě

Developerský projekt Nebušice nabízí kromě jiného onu zmiňovanou bezpečnost, která je realizována prostřednictvím nepřetržité ostrahy. Celý den, tedy 24 hodin, je přítomna bezpečností agentura, jež provádí pravidelné obchůzky, aby byla zajištěna maximální bezpečnost jak majetku, tak osob.

Vyberte si jednu z honosných a luxusně zpracovaných vil, které vás uspokojí ve všech ohledech.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *