Nízkoenergetický koncept řadového domu

Po nízkých energetických nákladech prahne v současné době pravděpodobně každý člověk poptávající pohodlné a dostatečně prostorné bydlení. Ztělesněním těchto cílů a potřeb by mohl být developerský projekt Pod Úvalskou cestou, který předkládá až 21 řadových domů rozdělených do sedmi sekcí, jež jsou označeny písmeny A až G.

Příjemný standard na každém kroku

Při navrhování řadových domů bylo pomýšleno opravdu na vše, nejenom na dokonalé situování či správnou orientaci ke světovým stranám. I díky tomu se můžete setkat s řadou nadstandardních bytových doplňků, které se nachází jak v interiéru, tak v exteriéru.

Typickým příkladem je silikátová fasáda ve spojení s umělým kamenem a deskami cetris. Případně dřevěné obložení na terase, ke kterému bylo použito exotické dřevo bankirai.

Velký prostor pro rodiny s dětmi

V závislosti na osobních potřebách můžete využívat dvou dispozičních provedení.

  • Dispozice 3+kk s velikostí od 100m2 do 107m2
  • Dispozice 4+kk s velikostí od 137m2 do 146m2

Největší přínos lze očekávat především v rekuperaci teplého vzduchu, díky které si zlepšíte své životní podmínky a snížíte náklady na provoz domácnosti. Bydlení, jehož přednosti osloví i ty nejnáročnější majitele.

Pod Úvalskou cestou nedaleko Prahy

Už vás omrzela Praha a její rušnost? Chcete se odstěhovat mimo ni, a sháníte k tomu vhodnou lokalitu? Potom se zaměřte na developerský projekt Pod Úvalskou cestou, který je populární hlavně díky svému situování.

Obec se nachází jen 5km od okrajové části Prahy, máte tak záruku dostupnosti a jakýchkoliv výdobytků velkoměsta. Například nákupní centrum Černý most, které je vzdáleno 15km.

Nákupy, vzdělání a sportovní aktivity

Škvorec se snaží vyhovět všem občanům, kteří sní o bydlení v její poklidné části. Chybět vám proto nebudete následovné:

  • Smíšené zboží s všestranným sortimentem
  • Škola a školka
  • Knihovna
  • Restaurace
  • Sokolovna a fotbalové hřiště

Zařízení, která váš každodenní život pouze zpříjemní a dopřejí vám náležitého komfortu, bez nutnosti dojíždět do velkoměsta.

Snadná a rychlá doprava

Pokud se i přesto vydáte cestou hromadné dopravy, určitě vám bude nápomocna ta autobusová, případně vlaková, která je vzdálena jen 4km.

Neváhejte proto s nákupem řadového domku v okolí Prahy, konkrétně v obci Škvorec a splňte si svůj sen o poklidném bydlení.

Nastěhujte se na místo, které vám toho má mnohé, co nabídnout. Objevte ten opravdový klid, harmonii a občanskou vybavenost, s níž se vám bude žít mnohem snáze a lépe. Projekt Pod Úvalskou cestou se může stát vaší domovinou.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *