Nové domy v Hostivaři

Golf_0007_finalKaždý člověk má naprosto odlišné priority a potřeby, jedná-li se o vlastní bydlení. Řadíte-li se ke skupině lidí, jež dává přednost funkcionalismu, originální architektuře a velkému vnitřnímu prostoru, bude vás jistě zajímat Rezidence Golf Hostivař.

Developerský projekt vzkvétající v lokalitě Praha 10 – Hostivař, kde se vám dostane poměrně bohatého zázemí z pohledu běžných služeb i dopravního spojení. Dominantou tohoto místa bude určitě sousedící golfové hřiště, na něž se nabízí překrásný výhled.

Nové byty v Praze za příjemné ceny

Rozhodnete-li se pro bydlení tohoto typu, máte na výběr hned z několika druhů objektů. Konkrétně jsou to tři charakterově odlišné typy domů. Celkem jich bude po čtyřech etapách výstavby rovných 100. Situovány jsou v uzavřeném areálu, jenž je zárukou soukromí a bezpečí.

Rezidence Golf Hostivař se pyšní následujícími parametry.

  • Dispozice 4+kk, 5+1 a 5+kk
  • Podlahová plocha od 152 m2 do 252 m2

K domům patří garážová stání a přilehlé zahrady. Všechny nemovitosti jsou dvoupodlažní, honosí se špičkovými stavebními materiály a nadstandardním vnitřním vybavením.

Praha si vás určitě získá

Pořiďte si nové byty Praha, které mohou nabývat nejrůznějších podob. Hledáte-li spíše bytové jednotky, přijde vám vhod developerský projekt Panorama Kyje VIII, Viladomy Dubeč nebo Podolské Schody.

Praha toho nabízí více, než dost, proto se jí nebraňte a okuste překrásné lokality, v nichž se budete cítit, jako doma. Zabydlete se v místech, kde naleznete klid od ruchu velkoměsta, přitom budete mít všechny jeho přednosti na dosah ruky. A to za přispění všudypřítomné městské dopravy a různých stanic metra.

Nové byty v Praze dnes pořídíte za bezkonkurenční ceny, ať už to bude Rezidence Golf Hostivař či jiný developerský projekt prvotřídní kvality.