Novostavby Praha 5

aurum_cembrit_jih-zmensenoSháníte-li pohodlné, komfortní a hlavně nadčasově řešené bydlení, přinášíme vám dva typy na cenově lákavé novostavby Praha. Je to Rezidence Aurum a Byty Holečkova. Dva naprosto rozdílné developerské projekty, jež mají něco společného.

Je to především ideální situování v blízkosti obchodních domů, školských zařízení nebo přírodních parků. Přesto jde z architektonického pohledu o dvě zcela odlišné nemovitosti, v rámci nichž si však vybere i ten nejnáročnější zájemce.

Co ukrývá Rezidence Aurum?

V jejím případě je to hlavně moderní vzhled a styl. V jenom bytovém domě se nachází 23 jednotek, které jsou do určité míry příslibem patřičného soukromí. Ostatně i okolní zástavba postarších budov působí velice útulným dojmem.

Vsadíte-li na novostavby Praha v tomto podání, máte záruku, že nebudete ochuzeni o dostatečně prostorné balkony či lodžie. Jejich součástí jsou také velké prosklené plochy, z nichž se můžete oddávat příjemnému a romantického výhledu na kopec Mravenčák nebo na Radlické údolí.

Rezidence Aurum je z tohoto pohledu ztělesněním luxusního a zároveň uživatelsky komfortního typu obydlí.

Byty Holečkova – historie s moderní fazónkou

Opakem uvedeného developerského projektu jsou Byty Holečkova. Ty se nachází na Malvazinkách a jsou tvořeny historickým činžovním domem. V něm bylo za přispění architektonické práce Andrea Palazzo vybudováno celkem 15 bytových jednotek.

  • Dispozice 2+kk až 4+kk
  • Velikosti bytů od 44 m2 do 105 m2
  • Prostorné balkony a terasy

Byty Holečkova představují unikátní způsob žití ve zmodernizované budově, kde nechybí kupříkladu klasické vysoké stropy. Zkrátka bydlení pro náročné, jemuž není co vytknout.

Příjemná je blízkost zahrady Kinských a přírodního parku Sacré Couer. Také všestranná občanská vybavenost a dopravní dostupnost je na výbornou.