Plot? Hlavně bezúdržbový…

PR_Betonoveploty150103Lidé se za plotem chtějí cítit svými pány, bezpečně a mít pocit soukromí, proto jsou stále populárnější betonové ploty.

Ty představují univerzální řešení pro každého, kdo shání plot pro zajištění vlastního soukromí a také bezpečnosti a komu zároveň záleží také na vzhledu plotu. Výhoda z hlediska bezpečnosti tkví v tom, že betonový plot je neprůhledný, je sestaven z plných betonových plotových dílců, které jsou zasazeny mezi plotové sloupky. Celý plot je tvořen vysoce kvalitním betonem stálého složení, který je pro maximální efekt vyztužen ještě ocelovými armaturami. Díky tomu se betonové ploty vyznačují výjimečnou odolností vůči mechanickým vlivům i klimatickým podmínkám.

S odolností jde ruku v ruce také životnost, díky vysoké odolnosti betonu se betonové ploty pochlubí velmi dlouhou životností. S odolností a materiálem, ze kterého je plot vyroben, souvisí i jeho bezúdržbovost. Beton je velmi odolný, nepotřebuje žádnou zvláštní péči, proto i celý plot je bezúdržbový, což jistě potěší nejednoho majitele domu. O betonový plot tedy nemusíte pečovat, žádné natírání, žádné opravy, stačí jej jednoduše postavit a už se o něj vůbec nemusíte zajímat.

Betonové ploty plní vedle své praktické funkce také roli okrasnou. Vyrábí se hned v několika zajímavých provedeních. Betonové ploty jsou velmi variabilní, lze si zvolit výšku plotu a tvar jeho zakončení. Můžete mít plot zakončený obloukem, rovně nebo třeba dřevěnými latěmi pro odlehčení a oživení. Betonové ploty vám nabídnou celou řadu atraktivních dekorů, k nejoblíbenějším patří štípaný kámen a také vzor skládaného kamene. Aby byl každý plot skutečně originál, vyberte si ze široké škály barev tu, která bude nejlépe ladit s vaším domem a vytvořte z betonového plotu praktický a zároveň stylový doplněk vašeho domu.