Plot podle vašich představ

Rádi byste obměnili oplocení vašeho domu za jedinečné a kvalitní oplocení, ale nemáte představu o tom, jak by měl plot vypadat? Výbornou variantou jsou betonové ploty, které jsou velmi variabilní a disponují spoustou výhod. Jednou z výhod je velmi snadná montáž.

Důraz je třeba klást na vyměření výkopů, do kterých budou následně umístěny betonové sloupky. Mezi sloupky se vsunou betonové panely, které jsou ale poměrně těžké a určitě se vám bude hodit ruka navíc. Netroufáte-li si na montáž plotu svépomocí, sjednejte si montáž betonového plotu od dodavatele. Výšku plotu zvolíte počtem betonových panelů. Maximální délka plotu je dva metry.

Ploty jsou vyrobeny z kvalitního betonového materiálu, který je velmi pevný a masivní. Váš plot můžete udělat jedinečným například díky dřevěným latím, které působí přírodně a vzdušně. Míru soukromí můžete jednoduše nastavit jednotlivými latěmi, které můžete umístit v těsné blízkosti u sebe nebo mezi nimi nechat mezery, a tak přirozeně splynout s okolím. Nejčastěji jsou dřevěné latě umisťovány do horní části plotu. Betonové ploty jsou velmi moderní a jejich další výhodou je variabilita vzhledu, který lze upravit tak, aby dokonale ladil s vaším domem i zahradou. Lze vybírat mezi obyčejnými panely nebo dekorovanými, a to z jedné nebo obou stran.

Betonové ploty jsou dekorativní

Oplocení z betonu je estetické a především díky své variabilitě velmi oblíbené. Vybírat můžete z různých motivů, dekorů a barev. Jestliže máte nepravidelnou zahradu či nerovný terén, betonové ploty jsou přizpůsobivé a jejich montáž je možná i na členitějším terénu. Dále můžete betonovými ploty oplotit jen jednu nebo dvě strany vaší zahrady a pro zbytek zvolit jiný typ oplocení. Betonový materiál je velmi odolný vůči klimatickým podmínkám a jeho údržba není náročná. Kvalitní a originální oplocení dodá vašemu domu zcela nový vzhled a vám poskytne pocit bezpečí.