Projekt Benice – soubor luxusních vil

Rádi byste si pořídili nové bydlení, které nebude zhmotněno v bytových jednotkách, ale prostřednictvím rodinných domů? Pak se zaměřte na developerský projekt Benice, který se nachází ve stejnojmenné části hlavního města Prahy.

Právě na jihu se nachází 36 honosných vil, jež jsou schopny naplnit požadavky i těch nejnáročnějších zájemců. Ucelená čtvrť, která předkládá rezidentům dostatek soukromí a bezpečí pro jejich děti.

Parametry rodinných domů

Soubor rodinných staveb je velice rozmanitý a na své si přijde doopravdy každý. Určitě se domůžete energetické hodnoty nemovitostí s označením „A“, což je předpoklad pro velice nízké náklady na vytápění objektů. A nutno podotknout, že vás oslní i další parametry.

  • Dispoziční členění 4+kk až 7+kk
  • Velikosti pozemků 195m2 až 1.229m2
  • Podlahová plocha 137m2 až 308m2

Všudypřítomný luxus si můžete dopřávat i v nejbližším okolí, kde stojí za zmínku Pitkovický potok nebo Průhonický park. Chybět vám však nebudou ani nákupy.

V Benicích naleznete naprosto vše

Z výše uvedeného je tedy zcela zřejmé, že developerský projekt Benice vás uspokojí přemírou zeleně v okolí a možností náležité relaxace a sportovního vyžití. Jak je to ale s nakupováním?

Vzhledem k tomu, že jde pouze o okrajovou část Prahy, neminou vás jakékoliv výhody a přednosti velkoměsta, jako je řada obchodů, lékaři, restaurace, mateřské a základní školy či kulturní zařízení. To vše a mnohem více je stále k dispozici.

Benice se mohou stát vaším poklidným, luxusním a bezpečným domovem za velice výhodné ceny.

Tags:

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *