Rezidence Na Štěpánce v lokalitě Praha 5

Bydlení na Praze 5 – Slivenec patří ke stále vyhledávanějším. Kdo by ostatně nechtěl pobývat na adrese, která je obklopena Dalešickým, Chuchelským, Radlickým nebo Prokopským údolím? Toho si byla vědoma také investiční společnost Mramorka. Ta zde dokončuje developerský projekt Rezidence Na Štěpánce.

Jde o rozlehlejší celek několika objektů odlišujících se svým charakterem a nabídkou vnitřního prostoru. Volit lze mezi řadovými domy či viladomy, jichž je rovných dvacet.

Co nabízí projekt Na Štěpánce?

Všechny vilové domy ukrývají dohromady až 138 bytových jednotek, jež jsou ověnčeny praktickými předzahrádkami, balkony nebo terasami. Prosvětlené byty o dispozicích 1+kk až 4+kk a 6+kk cílí na různě početné rodiny.

Rezidence Mramorka – Na Štěpánce, to je především druhá etapa výstavby pyšnící se několika ryze nepřehlédnutelnými prvky.

  • Moderní a novodobá architektura
  • Nápaditě řešené interiéry
  • Dřevěná okna, závěsné toalety a značková keramická dlažba
  • Nízké energetické nároky

Jenom stěží byste hledali byty Praha 5, které budou splňovat uvedené přednosti v plném rozsahu. Navíc, když atraktivitu tohoto místa tvoří i okolní lokalita.

Praha 5 – ideální místo pro život

Počítat lze určitě se školskými a sportovními zařízeními. Nedaleké obchody a veřejné instituce svým rozsahem pokryjí naopak další služby. Opomíjeno není ani na městskou hromadnou dopravu.

  • Několik zastávek MHD
  • Tramvajová trať na sídlišti Barrandov

Praha 5 toho nabízí současným rezidentům daleko více, než jakékoliv jiné místo. Proč se tedy vyhýbat poklidné čtvrti se zázemím pro děti a přírodou na dosah, když je to z investičního hlediska tak snadné?

Rezidence Na Štěpánce splní tajná přání mnohým zájemcům, jež dávají přednost komfortu, pohodlí, soukromí a moderní architektonické stránce.