Rezidence Sacre Coeur 2 pro náročné rezidenty

SCII-byt-recepce-03-FINAL-zmensenoChcete se oprostit od běžného standardu bytových jednotek a hledáte něco mnohem vzdušnějšího a funkčního? Toužíte po klidu, harmonii a prosvětleném interiéru, jež bude zcela netradiční? V takovém případě u vás zvítězí developerský projekt Rezidence Sacre Coeur2.

Jde o moderní bytové dílo, které se vymyká všem normám. Novodobá architektura se zde pojí s vysokou nápaditostí a kreativitou Schindler Seko architektů, jež jsou podepsáni pod návrhy všech bytů. Ty nabízí spoustu skladovacího místa a otevřené prostory.

Parametry Rezidence Sacre Coeur2

Těšit se můžete určitě na pestrý výběr obydlí, které tvoří jak apartmány, tak penthousy nebo lofty. To vše je opředeno velkými balkony nebo obrovskými střešními terasami, jež mají rozlohu od 190 m2 do 380 m2.

Dispozice 1+kk až 6+kk uspokojí naprosto všechny rezidenty, od svobodných párů až po početné rodiny s dětmi, které se chtějí oddávat vynikajícímu výhledu po okolí.

Naprostou samozřejmostí je podzemní garážové stání čítající 109 míst, kamerový systém nebo recepce. Spodní prostory jsou vyhrazeny ke komerčnímu využití.

Lokalita kolem moderního domu

Ta je v tomto případě více, než zajímavá. Na dosah ruky totiž máte Petřínský vrch, malostranský Újezd, ale i další zajímavá místa, jež vás přesvědčí o výhodném nákupu.

  • Pražský hrad
  • Malá Strana
  • Kinského zahrady a Mozartovo útočiště

Máte tak záruku velice rozmanitého prostředí, které je opředeno jak památkami a divadly, tak službami občanské vybavenosti, od škol, školek, přes lékaře, až po restaurace a kina.

Příjemná je díky situování v ulici Holečkova 777 i snadná dopravní dostupnost, jež například podporuje blízký smíchovský Anděl.

Dopřejte si výjimečný bytový luxus, který se nachází na tom nejvhodnějším místě na Praze 5.