Rodinné domy na klíč u Rudné u Prahy

Přestěhujte se do blízkosti hlavního města, konkrétně k Rudné u Prahy, odkud máte velice snadnou dostupnost jak do hlavní metropole, tak do nedalekého centra Zličín, kde naleznete opravdu vše. Využijte právě aktuálního developerského projektu Na Malé Růži, jež vám přináší dvě fáze výstavby, v rámci nichž si dokáže vybrat naprosto každý.

Jsou to rodinné domy na klíč, jež vám mohou posloužit k celoživotnímu bydlení se vším všudy. První fáze zrealizovaných objektů je mimochodem k nastěhování a v případě druhé etapy máte možnost provádět ještě libovolné klientské zásahy do nemovitosti a interiéru. Svůj dům můžete přizpůsobit svým požadavkům.

Nové řadové domy Praha

Nastěhujte se do domů, které jsou zděné a zhotovené z kvalitních tepelně izolačních materiálů, díky čemuž je dosaženo energetické třídy B, která se pojí s nízkými náklady na provoz domácnosti. Zvolte si rodinný prostor, u něhož nechybí jak plynové vytápění, tak vysoký standard vybavení, který je připraven pro velice náročné zájemce.

Volte rodinné objekty, jejichž součástí je dostatečný venkovní prostor, jenž lze využít v letním období k relaxaci a grilování, ale také k patřičným hrátkám s dětmi.

Pořiďte si nové řadové domy Praha, uvnitř nichž se nachází adekvátní zázemí v podobě několika ložnic, velkého úložného prostoru a vhodně koncipovaných místností. Zaměřte se na bydlení, které je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro svobodné páry, jež touží po spoustě životního místa.

Lokalita, v níž máte vše na dosah ruky

Především rodiny s dětmi bude zajímat, jaké zázemí přináší projekt Na Malé Růži pro malé ratolesti. Nutno podotknout, že dostačující, chybět totiž nebude ani mateřská školka. V blízké vzdálenosti od rodinných domů se nachází vše, od obchodů, přes vzdělávací a sportovní zařízení, až po rychlé dopravní spojení. Využít můžete především obchodního centra Zličín, kde se mimo jiné nachází obchodní dům Ikea či Tesco. Využít také můžete občerstvení v Mc Donald.

Bydlení, které vás zkrátka okouzlí.