Úspěšný developerský projekt alfarezidence

IMG_6913u-zmenseno Užívejte si bytového nadstandardu, který vám přináší projekt alfarezidence. Několik obytných komplexů, které jsou tvořeny dle vzoru velkých evropských měst. Máte tak záruku prověřených technologických procesů a kvalitních materiálů, jež se podepisují na vnější a vnitřní stránce budov.

Na úvod vás seznámíme s několika základními fakty, které se týkají tohoto propracovaného moderního bydlení.

  • Až 124 bytových jednotek
  • Dispozice od 2+kk do 4+kk
  • Velikosti bytů od 46 m2 do 120 m2
  • Jedenáct bytových domů obklopených zelení

Kvalita vnitřního vybavení

Jednotlivé prostory jsou řešeny v rámci tzv. zón – veřejné, polo-veřejné a soukromé. Díky tomu je dosaženo maximálního klidu a příjemného rodinné žití. U vnitřního vybavení se můžete spolehnout na dokonalou práci architektů, jež využili každý volný prostor.

Z hlediska kvality doplňků se lze setkat se značkami, jako je Marazzi, Villoray nebo Boch. To vše doplněno příjemnou vzdušností a funkčností konkrétních místností.

Bydlení v zajímavé rezidenční čtvrti

Projekt alfarezidence se nachází z pohledu všestranné lokality na dokonalém místě, na Praze 3 – Žižkov. Využít tak můžete třeba nedalekého parku Židovské pece nebo dalších kulturních a zábavních zařízení.

V okolí je spousta památek, restaurací, škol, školek, ale i lékařských služeb nebo sportovních spolků. V blízké době se navíc můžete těšit na nové multikino či velké nákupní centrum, kde zakoupíte opravdu cokoliv.

Každého potenciální zájemce o alfarezidenci potěší i jednoduchá a rychlá dostupnost, kterou zlepší nová budoucí stanice metra D. Zkrátka prvotřídní zázemí pro rodiny s dětmi, jež vyžadují něco více, než jen běžný standard.

Nastěhujte se do objektů, které vás očarují jak svojí vnější podobou, tak prvotřídním vnitřním uspořádáním, včetně výše popisovaného okolí.