Vyberte si nové byty v Praze 7

Troja je jednou z částí Prahy 7, která představuje poměrně zajímavé místo pro trvalé žití. Jde o spojení všestranné občanské vybavenosti a dostatečného množství zelených ploch. Předpoklady, jež volí spousta potenciálních rezidentů, ať už jsou to mladí lidé nebo ty postarší.

Možná i díky tomu získávají byty Troja na své rostoucí popularitě, o čemž vás mimochodem přesvědčíme v několika následujících řádcích.

Byty Holešovice, které musíte mít

Zaměříte-li se na uvedenou lokalitu, jistě vaší pozornosti neunikne odpovídající školské zázemí pro malé a větší děti. Těm je ostatně k dispozici i hromada sportovních a zábavních spolků. Také dospělí si přijdou na své, a to jak blízkostí tamních supermarketů, tak řadou restaurací a veřejných služeb.

Byty Holešovice, potažmo byty na Praze 7 mohou nabývat všemožných podob.

  • Bydlení Sládkova
  • DOCK Rezidence
  • Na Rokytce
  • La Corte

Kromě těchto developerských projektů lze nalézt velké množství dalších, a to v různých cenových hladinách tak, aby byly uspokojeny požadavky náročných rezidentů.

Troja s řadou předností

Lokalita Troja je neodmyslitelnou součástí Prahy 7, což si při její procházce či prohlídce uvědomí většina lidí. Svůj čas navíc můžete trávit i v některých místních parcích nebo vsadíte na cyklostezky, prostřednictvím nichž se lze přesunout na libovolné místo v hlavní metropoli.

S tím do určité míry souvisí také příjemná dopravní dostupnost, která je tvořena převážně městskou hromadnou dopravou. I to je jeden z mnoha faktorů, jež podporuje prodej bytů Praha 7.

Získejte lukrativní a moderní obydlí. Dopřejte si nadčasové interiéry, nadstandardní vnitřní výbavu a spoustu dalších prvků. Užívejte si nízkých provozních nákladů v domácnosti a hlavně příznivých cen za konkrétní bytové jednotky. Budete jistě spokojeni.