Výjimečné bydlení v Rezidenci Oktagon

140201_PSN_Branická_2-1024Na trhu se nachází velká spousta developerských projektů, Rezidence Oktagon se však pyšní svým specifickým designem a příjemným komfortem, jenž je zájemcům o spokojené bydlení předkládán. Jde o historický činžovní dům, který prošel poměrně náročnou rekonstrukcí. Setkat se tak můžete s vysokým standardem vnitřního vybavení a zcela novou tváří objektu, která svým stylem navazuje na domy pod Vyšehradem.

Rezidenci Oktagon lze charakterizovat prostřednictvím několika hlavních bodů.

  • Půdorysný trojtrakt osobitého vzhledu
  • Jednopokojové až třípokojové byty praktického uspořádání
  • Velikosti bytových jednotek od 37m2 do 101m2
  • Zahrada u domu, včetně garážového stání

Tím však nabídka developerského projektu dozajista nekončí. Pojďme se nejprve zaměřit na vnitřní prostory.

Kvalitní vybavení a spousta světla

Pořídíte-li si některý z větších bytů, určitě se dočkáte dosti příjemného vybavení hygienických prostor, kde nechybí jak moderní vana, sprchový kout, tak dvě umyvadla. Určitým nadstandardem je i šatna navíc, která je příslibem dalšího úložného místa.

Osobitá architektonická podoba budovy se kladně promítá do uspořádání některých místností, které disponují hned několika okny najednou a přináší tak velice příjemné a prosvětlené zázemí.

Užívejte si přírodní okolí domu

I když se vaše bydlení bude nacházet v poměrně centrální části Prahy, nebudete ochuzeni o dostatek klidu, soukromí a přírody. Jsou to blízké Branické skály nebo lesopark Dobeška, jež vám budou nápomocny.

Využít můžete třeba nedalekých cyklostezek nebo dostatku zeleně, která slouží pro chvíle relaxace a odpočinku, případně jako vynikající zázemí pro malé děti.

Z pohledu sportovních aktivit lze jmenovat určitě squash, tenis, aerobik, golf a mnohé jiné.

Rychle za prací a na nákupy

Díky ideálnímu situování developerského projektu Rezidence Oktagon můžete očekávat bohatou občanskou vybavenost v podobě restaurací, obchodů, lékařských služeb nebo vzdělávacích, zábavních a kulturních zařízení.

Příjemná je i dopravní dostupnost kamkoliv po Praze, o kterou se stará nedaleká tramvajová a autobusová zastávka. Jde zkrátka o bydlení, jak má být.