Žabky nebo sandály

ID-10063531Léto bez žabek? To už snad ani není možné. Není snad žádná žena, ba i dokonce muž, která by neměla v botníku, alespoň jedny barevné gumové žabky. Symbol léta, který si oblíbily ženy na celém světě. Typické svým střihem a páskem ve tvaru Y.

Pozor však, žabky se hodí opravdu jen k vodě a nebo na zahradu. Do společnosti nebo na výlety jsou krajně nevhodné. Jak díky střihu, který nechrání stavbu nohy tak ani díky ležérnímu stylu, který je ve společnosti opravdu nevhodný.
V dnešní době plné barev a originálních motivů mají žabky nejvíce různých druhů jedinečných obrazců. Na trhu naleznete jen málo stejných druhů žabek.

Nejvíce jsou zastoupeny tvary geometrické a nebo letní hravé obrázky. Nejvíce na sebe upozorníte pokud zvolíte stejnou barvu s plavkami a ručníkem. Na pláži si vás určitě nejeden muž všimne. Noste žabky v jakémkoliv věku, nebojte se originálu. Jsou hravé a veselé.

Sandálky

Kvalitnější alternativa žabek, které se hodí i jinam než k vodě nebo na zahradu. Sandálky neboli páskové boty jsou rozšířené ležérní botky, ideální na procházku po městě v horkých letních dní.

Na trhu existuje celá řada kvalitních sandálků, určitě si z nich vyberete ty pravé, které vám budou dokonale sedět. Můžete si vybrat na vysokém podpatku, na klínku nebo klasické rovné.

Hitem letošního léta jsou sandálky s kamínky, které dodají obuvi eleganci a styl. Buďte originální a vsaďte na pastelové barvy, které se nevyhnuly ani sandálům. Pokud je zkombinujete se stejně barevnou kabelkou, budete neodolatelná, a nejedna žena vám bude závidět.

Na letní párty u vody se hodí sandálky s vyšší podpatkem, které vám dokáží opticky prodloužit nohy a vy tak získáte dokonalý look.

Investujte do kvalitních sandálů, které vydrží extrémní počasí, které vás, zvláště v letních měsících, může překvapit.