HASBRO HRA Monopoly Cheaters edition CZ *SPOLEČENSKÉ HRY*

999 

Dostupnost: 1 skladem

Cena dopravy:

Porovnat
Katalogové číslo: 95107 Kategorie: ,

Popis

Novinka! Monopoly, které ohýbají pravidla! Co ti projde? Zažijte kultovní momenty, ve kterých jsou pravidla „ohnutá”, peníze „vypůjčené” a vtipné podnikání je vítáno. Nová hrací deska, karty a pravidla povzbuzují hráče k tomu, aby se pokusili protihráče nenápadně přelstít. Obejděte pravidla, abyste získali výhodu, ale pozor, pokud se vám lest nezdaří, následkům se nevyhnete!

V téhle hře musíte mít pořádně pod čepicí, pokud chcete zvítězit. Povoleno je totiž úplně všechno! Zapomeňte na pravidla známá z klasických Monopoly. V Monopoly Cheaters edition se smí cokoliv: vaši soupeři si toho jen nesmějí všimnout. Pravidla jsou doslova zohýbaná, peníze vypůjčené a podnikání neschází smysl pro humor! A všechno je nové – hrací deska, karty i pravidla. Podaří se vám protihráče přelstít, aniž by vás odhalili?

Rozměry balení (š v h): 40 x 26,5 x 4cm
Délka hry: 60-120cm
Počet hráčů: 2-8
Obsah balení: hrací deska, plastová pouta, 6 figurek, 15 podvodných karek, 22 karet nemovitostí, 16 karet náhody, 16 karet komunitní truhly, 16 hotelů, 2 kostky, balík peněz, Tác Banky, pravidla hry

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let