Nové

PROFIBABY Baby kruh medvěd / zajíc 12cm chrastítko 2 druhy pro miminko

69 

Dostupnost: 10 skladem

Cena dopravy:

Porovnat
Katalogové číslo: 70787 Kategorie: ,

Popis

Kruh MEDVĚD, ZAJÍC – Klasické dvojbarevné chrastítko v různých barevných provedeních ideálně stimuluje smysl sluchu i hmatu. Baleno v sáčku.

Hračky, které vydávají zvuk – ať už jde o kvičení, pískání, nebo jemné chřestění – patří mezi dětmi obecně k těm nejoblíbenějším. I velmi malé dítě se podívá za nenadálým či novým zvukem, případně za hračkou, která se takto ozývá. Chrastítka patří mezi jednoduché pomůcky, jak si mohou sami rodiče zjistit i u malých miminek, jestli se jejich sluch vyvíjí správně.

Chrastítka v naší nabídce jsou tvarově koncipována tak, aby byla snadno uchopitelná dětskou rukou – při hře si dítě zároveň cvičí uchopovací reflex.

Samozřejmostí ve výrobě je použití zdravotně nezávadných materiálů, splňujících náročné hygienické normy. Chrastítka jsou stálobarevná, bez ostrých hran, které by mohly dítěti při hře ublížit, a bez uvolnitelných malých částí, u nichž hrozí odlomení a následné případné vdechnutí či spolknutí dítětem.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry balení (š v): 13,5 x 20cm
Rozměry dětské hračky (š): 12cm
Materiál: plast
Varianty provedení: medvídek, zajíček
Barevné varianty: dle aktuálních skladových zádob

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.