Nové

RAVENSBURGER Hra puzzle únikové V ponorce 759 dílků 70x50cm skládačka 2v1

369 

Dostupnost: 1 skladem

Cena dopravy:

Porovnat
Katalogové číslo: 95177 Kategorie: ,

Popis

Zažijte neopakovatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem ponorky od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají. Po složení puzzle na vás
čekají úkoly k vyřešení únikové hry, dokážete rozluštit symboly a vyřešit hádanku? Unikátní koncept puzzle kombinovaný s únikovou hrou, který slibuje víc než jen skládání. 2in1.

Nejprve je zapotřebí složit puzzle. Skládaný obrázek se však v mnoha detailech liší od předlohy na krabičce. Zpřístupníte si tak symboly, šifry, zakódovaná čísla a vodítka, které v předloze chybí.
Po dokončení puzzle přichází na řadu únikovka. Řešte záhady na obrázku a odhalte tajemství, které ukrývají. Správné řešení se nachází v zalepené obálce. Neotevírejte ji předčasně! Pokud si
nebudete vědět rady, přiložený sešit se zadáním obsahuje také QR kód s odkazem na stránky Ravensburgeru s nápovědou.

Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Puzzle pro dospělé jsou vyrobeny s použitím “”Softclick Premium Puzzle””
technologie, která používá
silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger), a ručně vyráběné výsekové raznice, což má za následek dílky hladké, které skvěle zapadají do sebe.

Rozměry balení (š v h): 22,5 x 22,5 x 7cm
Rozměry složeného puzzle (š v): 70 x 50cm
Přibližná velikost dílku:19mm
Materiál: tvrdý karton
Počet dílků: 759

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 12 let