Cyklistika patří k univerzálním sportům. Může ji provozovat takřka každý. A navíc je tak trochu spojená s cestováním, na kole se dostanete na spoustu zajímavých míst. Chce to ale pořádné kolo, se kterým bude Vaše jízda pokaždé zážitkem. Rozmanitost jízdních kol je značná, vybrat si můžete mezi několika typy dle preferencí stylu cyklistiky. Od běžných městských kol, přes horská až po speciální treková kola. Pánská, dámská i dětská. Kvalitní kolo je naprostý základ, abyste si cyklistiku opravdu užili. Dobré kolo nemusí stát desítky tisíc a přesto je jeho kvalita na vysoké úrovni. Používají se odlehčené konstrukce a spousta moderních technologií jako je odpružení, atd. pro maximální pohodlí. Kola se dělí do několika kategorií dle převažujícího způsobu využití. Ať chcete jezdit po pohodlných cestách nebo na horské treky, u nás si kolo vyberete.

Pánská, dámská i dětská kola pro cyklotoulky

Cyklistiku si díky naší široké nabídce jízdních kol užijí všichni. Můžete vyrazit na výlet s rodinou či třeba s přáteli. Najdete u nás pánská, dámská i dětská kola různých provedení, včetně dětských odrážedel pro ty úplně nejmenší. Každé kolo má vysokou kvalitu konstrukce a stylový design, bez ohledu na kategorii. A také v různých velikostech, tudíž máme jízdní kola pro každého. Pro dospělé i pro děti. Cyklistika je sport, který si sami řídíte a to doslova. Záleží jen na Vás, zda chcete jezdit pohodově nebo vyzkoušet adrenalin po nerovném terénu. Tím je cyklistika různorodá a každý si jistě najde svůj styl.

Horská kola, trek kola nebo moderní městská kola

Jaké jízdní kolo si vybrat? Jde o to, jaký způsobem a kde chcete jezdit. Pro běžné výlety se hodí city kola, tedy městská pro běžné ježdění. K náročnějším výletům poslouží poměrně univerzální horská kola. Pak tu máme i cross kola a trek kola. Cyklistika má mnoho podob a každý si může tu svou najít a pořídit si optimální kolo pro dané účely. Vyberte si jízdní kolo, které bude odpovídat Vašim nárokům a požadavkům. Cyklistika je skutečně sport pro každého, ať již v pohodovějším nebo náročnějším stylu.