Ačkoli se může zdát, že k tenisu je potřeba pouze raketa a míček, není tomu tak. Abyste si opravdu dobře zahráli, je dobré mít kvalitní vybavení. Základní roli hraje kvalitní tenisová obuv. My Vám nabízíme moderní tenisovou výbavu pro každého hráče, včetně praktických doplňků jako jsou tašky. V prvé řadě je nutností kvalitní raketa s optimální hmotností i pevností. V našem sortimentu najdete tenisové rakety vhodné pro každého. Dalším důležitým vybavením je kvalitní neklouzavá obuv. A v neposlední řadě též řada praktických doplňků, mezi něž patří tašky na tenis. Tenis je poměrně náročný sport na dokonalé zvládnutí techniky, vyžadující obratnost, přesnost a rychlost. K tomu je však třeba též odpovídající kvalitní vybavení, které Vám to vše umožní.

Kvalitní rakety pro malé i velké hráče

Tenis bez rakety je jako fotbal bez míče. V obou případech je důležitá kvalita. U tenisových raket je zásadním parametrem výplet, jeho hustota a pevnost. Další je tvar, raketa má mít tvar, který má optimální odpor a dopřeje tak maximální preciznost odrazu. S tenisem můžete začít už jako dítě. I proto máme pro Vás širokou nabídku dětských tenisových raket, stejně jako tenisové rakety pro dospělé. Navíc, spousta raket je doporučována předními špičkami tenisu jako Tomáš Berdych nebo Maria Sharapovová. A to už stojí za to, zahrát si s raketami, které doporučují tenisoví králové. Kvalitní tenisová raketa je základ a její výběr není radno podcenit, neboť jen s takovou, která Vám dokonale padne, budete podávat ty nejlepší výkony. A samozřejmě tenisový míček, ten je společně s raketou základním kamenem. Dopřejte si kvalitu obojího, chcete-li si skutečně dobře zahrát.

Nepodceňte ani tenisovou obuv a další doplňky

Je dalším důležitým článkem pro tenis. Obuv, která neklouže, Vám dopřejte na kurtech maximální pohodlí a komfort. Jelikož je tenis poměrně rychlá hra vyžadující bleskové reakce, je pohodlná obuv rozhodně základ. V naší nabídce najdete moderní a stylovou tenisovou obuv pro dospělé, jakožto i pro děti. Máme pánskou, dámskou i dětskou kolekci kvalitní tenisové obuvi. Jde o každý detail v jejich technologii a preciznosti zpracování. Základem jsou kvalitní materiály a robustní konstrukce bot. S těmi, které máme pro Vás zde, si tenis užijete. A nemůžeme vynechat ani praktické doplňky, mezi které patří tašky. Máme je pro Vás v moderním designu a v různých objemech. A podívejte se i na přenosné tenisové sítě, které jsou vhodné především pro děti.